تاريخ:سوم بهمن 1396 ساعت 16:29
کد : 28522

فریب افراد برای عضویت در شرکت هرمی از طریق سایت های کاریابی

فریب افراد برای عضویت در شرکت هرمی از طریق سایت های کاریابی

طی عملیات مشترک پلیس آگاهی تهران و وزارت اطلاعات، مورخ 96/11/3 آفیس شرکت هرمی کیونت در محله نواب تهران پلمپ و 8 نفر از اعضای این شرکت هرمی که همگی افراد فریب خورده بودند، دستگیر شدند.

اختصاصی ایران هشدار - طی عملیات مشترک پلیس آگاهی تهران و وزارت اطلاعات، مورخ 96/11/3 آفیس شرکت هرمی کیونت در محله نواب تهران پلمپ و 8 نفر از اعضای این شرکت هرمی که همگی افراد فریب خورده بودند، دستگیر شدند.

                           

                          

افراد دستگیر شده در این عملیات عموما جوانان در بازه سنی 20 تا 25 سال بودند که از شهرستان های بانه، پیرانشهر و سنندج با وعده کار در شرکت تاسیساتی سیستم های گرمایشی و چیلر به تهران آمده بودند. این افراد فریب خورده هر کدام تور مسافرتی به مبلغ 16 میلیون تومان را از شرکت هرمی   QNET خریداری نموده و با وعده پولدار شدن در مدت زمان کوتاهی، اقدام به عضویت در این شرکت نمودند.

                           

طی گفتگویی که با برخی از این افراد صورت گرفت، مشخص شد این افراد از طریق آگهی استخدام در سایت های کاریابی که برای کار در یک شرکت تاسیساتی یا شرکت ایران خودرو دعوت به کار نموده بود، به تهران آمده و پس از آن، سرشاخه ها با وعده های اغواگرایانه، آنها را ترغیب به خرید تور مسافرتی و عضویت در شرکت هرمی نمودند.
نکته ای که در این بین وجود دارد، این افراد پس از حضور در آفیس، حق تردد و تماس با خانواده را نداشتند و هر گونه تماس یا ترددی می بایست با هماهنگی و حضور سرشاخه ها صورت می گرفت تا آنها بتوانند به طور کامل بر این جوانان تاثیر گذاشته و آنها را فریب دهند.
 

http://www.iranhoshdar.ir/Newsb/1/28522
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی