تاريخ:بيستم دی 1396 ساعت 16:33
کد : 28413

بخشنامه دبیرخانه کمیته نظارت در مورد الزام ایمیل در فرم ثبت نامی

بخشنامه دبیرخانه کمیته نظارت در مورد الزام ایمیل در فرم ثبت نامی

شرکت ها موظفند صورت حساب واریز پورسانت را به همراه جزئیات دریافتی از هر بخش طرح سود دهی در زمان محاسبه کمیسیون در پایان ماه به ایمیل ثبت شده کاربر ارسال نمایند.

اختصاصی ایران هشدار - طبق بخشنامه جدید دبیرخانه کمیته محترم نظارت بر بازاریابی شبکه ای به شماره 221309/ 60 مورخ 96/10/6 شرکت های بازاریابی شبکه ای موظفند به استناد بند (2) ماده (10) آئین نامه اجرایی موضوع مواد (2) و (12) و ماده (87) قانون نظام صنفی، جهت حفظ حق و حقوق بازاریابان و بر طبق قانون تجارت الکترونیکی، فیلد ایمیل را در لیست اطلاعات ثبت نامی بازاریابان اجباری نمایند و نسخه کامل از قرارداد و شرایط و ضوابط داخلی شرکت را علاوه بر ارسال به دفتر کاری بازاریابان، به ایمیل ثبت نامی فرد نیز ارسال نمایند. بدیهی است از این تاریخ به بعد، عدم تحویل نسخه ای از قرارداد فیمابین از طریق ایمیل به بازاریاب از جانب شرکت، به منزله نقض قوانین محسوب می شود.
همچنین طبق این بخشنامه، شرکت ها موظفند بر طبق بند (14) ماده (10) آئین نامه اجرائی موضوع مواد (2) ، (14) و ماده (87) قانون نظام صنفی و تبصره آن، صورت حساب واریز پورسانت را به همراه جزئیات دریافتی از هر بخش طرح سود دهی در زمان محاسبه کمیسیون در پایان ماه به ایمیل ثبت شده کاربر ارسال نمایند.
بدیهی است این قوانین صرفا جهت حفظ حق و حقوق بازاریابان وضع شده است و دقت و بررسی و نگهداری ایمیل های ارسالی از جانب شرکت ها، وظیفه بازاریابان است تا ادله الکترونیکی قابل استناد و لازم را در هنگام بروز مشکل احتمالی داشته باشند. 

http://www.iranhoshdar.ir/Newsb/1/28413
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی