تاريخ:پنجم دی 1396 ساعت 08:20
کد : 18309

مصاحبه موسس پی‌پال درباره پرداخت دیجیتالی و بیت‌کوین

مصاحبه موسس پی‌پال درباره پرداخت دیجیتالی و بیت‌کوین

 ارزش بیت کوین به سرعت از ۱۰۰۰ دلار به ۱۹۰۰۰ دلار افزایش پیدا کرده است. در ادامه با نظر لوچین درباره‌ پرداخت های دیجیتالی و بیت کوین آشنا می‌شویم.

 

به گزارش ایران هشدار - مکس لوچین موسس ۴۲ ساله پی‌پال اخیرا با آسوشیتد پرس درباره امنیت کامپیوتر‌ها، بیت کوین و مدل‌های پرداخت های دیجیتالی مصاحبه کرده است.

پرداخت های دیجیتالی و راه‌اندازی پی پال توسط مکس لوچین تحولی تازه در دنیای تجارت به وجود آورده است. او با ایجاد پی پال در اواخر سال ۱۹۹۰ نقش مهمی در معرفی کیف پول و پرداخت های دیجیتالی به مردم داشته است.

این روزها لوچین سعی دارد از خدمات آنلاین برای تغییر دنیای مالی استفاده کند. لوچین در حال حاضر مدیر عامل یک استارتاپ پرداخت اعتباری در سن فرانسیکو به نام Affirm است. این کارت‌ها جایگزینی برای کارت‌های اعتباری معمول است. لوچین ۴۲ ساله اخیرا با Associated Press درباره امنیت کامپیوتر‌ها، بیت کوین و مدل‌های پرداخت های دیجیتالی صحبت کرده است.

سرمایه‌‌‌‌‌داران زیادی به دنبال سرمایه‌گذاری روی بیت کوین هستند. ارزش بیت کوین به سرعت از ۱۰۰۰ دلار به ۱۹۰۰۰ دلار افزایش پیدا کرده است. در ادامه با نظر لوچین درباره‌ پرداخت های دیجیتالی و بیت کوین آشنا می‌شویم.

پرداخت های دیجیتالی مربوط به بیت کوین

سوال: پیشرفت پرداخت های دیجیتالی چطور است؟

جواب: سرعت پیشرفت آن بسیار خوب است. زیرا با توجه به حجم و اندازه و پیچیدگی بازار تنظیم شده است. روی تنظیم آن دقت زیادی به کار رفته است. قدرت بیت کوین بعد از گذشت هشت سال شناخته شد. سوالات و ابهامات زیادی درباره ارز‌های مجازی به ویژه بیت کوین ، ذهن ما را به خود مشغول کرده است.

سوال: چرا بیت کوین مهم است؟

جواب:‌ سرمایه‌گذاری روی بیت کوین با توجه به افزایش سریع ارزش آن، بسیار مفید است. چرا همه دوست دارند هر مقدار بیت کوینی را که به دستشان می‌رسد، حفظ کنند؟ چون نمی‌خواهند همه‌ آن را به طور یک‌جا خرج کنند. در کل، بیت کوین یک ابزار معامله در زمان‌هایی است که کاری از دست کارت‌های اعتباری یا پول بر نمی‌آید.

سوال: آیا شما روی بیت کوین سرمایه‌گذاری می‌کنید؟

جواب: سرمایه‌گذاری من روی مقداری زیادی از بیت کوین از طریق یکی از استارتاپ‌های اولیه بیت کوین با ضرر مواجه شد. البته تصمیم من در مورد این سرمایه‌گذاری چندان آگاهانه نبود. به طور کلی گمانه‌زنی‌های من خوب نیست. من در این مورد کمی ضعیف هستم.

من سعی می‌کنم در مورد ارزش چیزی و این که در بلند‌مدت چه اتفاقی برای آن می‌افتد، بررسی بیشتری داشته باشم؛ اما در سرمایه‌گذاری‌های سودآور قوی نیستم. نهایت کاری که انجام می‌دهم  این است که خودم را متعهد به یک سهام یا شرکت کنم.

سوال: بخش جالب پرداخت های دیجیتالی چیست؟

پاسخ: بخش جالب آن انتقال‌های پولی بین‌المللی است. این روش پرداخت، کار شرکت‌ها را آسان می‌کند. نقل و انتقالات پولی بین دو طرف از این طریق آسان‌تر و با شفافیت بیشتری انجام می‌شود. اصطکاک مالی آن برای گیرنده و فرستنده بسیار کم است.

سوال: آیا باید نگران وجود هکر‌‌ها در سیستم‌‌‌های مالی باشیم؟

پاسخ: به نظرم باید نگران امنیت سایبری سیستم‌‌هایمان باشیم. چون سیستم‌‌ها آمادگی خطر را دارند. فکر نمی‌کنم این خطر‌ها فقط مخصوص پرداخت‌ها باشد. این خطر‌‌ها هزینه‌های کاری را افزایش و میزان اعتماد اجتماعی را کاهش می‌دهد. ما به دنبال روش‌هایی هستیم که امنیت کلید‌‌های پرداخت را بالا ببرد.

منبع: پیمنت ۲۴

http://www.iranhoshdar.ir/Newsb/1/18309
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی