تاريخ:بيست و يکم آذر 1396 ساعت 10:53
کد : 18244

فرآیند برگزاری همایش در بازاریابی شبکه ای

فرآیند برگزاری همایش در بازاریابی شبکه ای

بعضا درخواست های اولیه جهت برگزاری همایش، از طریق بازاریابان یا لیدر ها می باشد که شخص برگزار کننده می بایست به دفتر مرکزی شرکتی که در آن مشغول فعالیت است، مراجعه و درخواست خود را به شرکت ارائه دهد.

اختصاصی ایران هشدار - شرکت های فعال و دارای پروانه کسب، برای آموزش بازاریابان و آشنایی بیشتر آنها با سیستم و نحوه فروش بازاریابی شبکه ای، گرد همایی و همایش هایی برای بازاریابان خود برگزار می کنند که طی آن، موارد مهمی نظیر محصول، سیستم فروش، نحوه جذب بازاریاب و ... برای بازاریابان و علاقمندان به سیستم بازاریابی شبکه ای، تشریح می شود.
برای برگزاری همایش، نامه ای رسمی از جانب دفتر مرکزی شرکت با مضمون درخواست برگزاری همایش با تعیین مکان، زمان، موضوع و سخنرانان همایش به دبیرخانه کمیته نظارت بر بازاریابی شبکه ای ارسال و پس از بررسی دبیرخانه کمیته و طی مراحل اداری، شرکت امکان برگزاری همایش را خواهد داشت.
بعضا درخواست های اولیه جهت برگزاری همایش، از طریق بازاریابان یا لیدر ها می باشد که شخص برگزار کننده می بایست به دفتر مرکزی شرکتی که در آن مشغول فعالیت است، مراجعه و درخواست خود را به شرکت ارائه دهد و پس از بررسی و تایید شرکت، از طرف شرکت درخواست برگزاری همایش و گردهمایی مطابق با توضیحات فوق انجام می پذیرد و گفتنی است شرکت موظف است نسخه ای از لوح فشرده همایش های برگزار شده را در اختیار دبیرخانه کمیته نظارت قرار دهد.


موارد پیشنهادی و ممنوعیت های موضوعی برگزاری همایش های بازاریابی شبکه ای


پیشنهاد می شود در همایش ها، در مورد راه های موفقیت در فروش محصولات، طرح در آمدی شرکت، چگونگی جذب مشتری، محصولات شرکت و پتانسیل فروش آنها به بازاریابان آموزش داده شود تا از طریق این همایش، شرکت ها بتوانند اهداف خود، استراتژی و محصولاتشان را هر چه بهتر به افراد معرفی کنند و در مورد برنامه های آتی خود، صحبت کنند.


اما در ارتباط با همایش های بازاریابی شبکه ای موارد ذیل با توجه به مقررات، غیر مجاز شمرده می شوند:


• اغواگری و بزرگ نمایی سیستم فروش مستقیم و بازاریابی شبکه ای به طوری که سخنرانان آن را راهی برای کسب درآمدهای خارق العاده طی زمان بسیار محدود معرفی کنند.
• تمرکز روی صرفا شبکه سازی و تبلیغات انگیزشی که تداعی کننده آموزش های هرمی باشد.
• دریافت حق ورود به همایش و سمینار های آموزشی شرکت تحت عناوین مختلف
• الزام قرار دادن شرط حضور در همایش ها با عناوینی همچون رسیدن به رده یا رتبه خاص برای عموم بازاریابان که منجر به خرید های مازاد بر نیاز آنها خواهد شد.

 

http://www.iranhoshdar.ir/Newsb/1/18244
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی