تاريخ:دوازدهم آذر 1396 ساعت 10:08
کد : 18192

حضور شرکت های بازاریابی شبکه ای خارجی در ایران

حضور شرکت های بازاریابی شبکه ای خارجی در ایران

یکی از شرکت های فعال در زمینه بازاریابی شبکه ای دراین کشور، شرکت forever living است که تولید کننده و توزیع کننده محصولات بر پایه آلوئه ورا در دنیا می باشد و عموما محصولاتی چون لوسیون، محافظ پوست، شامپو و ... را عرضه می کند.

اختصاصی ایران هشدار - چند سالی است که نحوه فروش بازاریابی شبکه ای، در کشور ما به صورت رسمی و قانونی و با اعطای مجوز از جانب اتاق اصناف وزارت صنعت و معدن و تجارت، آغاز به کار کرده است. طی این چند سال فعالیت بازاریابی شبکه ای در ایران، شرکت های مختلف با انواع محصولات متنوع به فروش و جذب مشتری و بازاریاب پرداختند که می توان گفت تا حدی موفق بوده اند. بازاریابی شبکه ای در کشورهای دیگر نیز بسیار مورد استقبال مردم قرار گرفته که  یکی از کشورهای پیشگام در این زمینه در دنیا، کشور آمریکا می باشد که آمار فروش مستقیم و بازاریابی چند سطحی در آن بسیار بالا می باشد. یکی از شرکت های فعال در زمینه بازاریابی شبکه ای دراین کشور، شرکت forever living است که تولید کننده و توزیع کننده محصولات بر پایه آلوئه ورا در دنیا می باشد و عموما محصولاتی چون لوسیون، محافظ پوست، شامپو و ... را عرضه می کند.
این شرکت دارای تعداد زیادی بازاریاب در بسیاری از کشورهای دنیا است و در بسیاری از کشورها فعال است اما تا کنون مجوزی جهت فعالیت بازاریابی شبکه ای در ایران دریافت نکرده است.
مدتی است که این شرکت به صورت غیر قانونی در دو شهر تهران و اصفهان اقدام به فعالیت بازاریابی شبکه ای و جذب مشتری و بازاریاب نموده است و با توجه به اینکه شرکتی فعال در سایر کشورها می باشد، تعدادی از افراد علاقمند به بازاریابی شبکه ای، به این شرکت گرویده اند و اقدام به فعالیت و عضوگیری در این شرکت می نمایند. اما باید به این نکته دقت کنند که اگرچه این شرکت، در برخی کشورها مبادرت به فعالیت می نماید، حضور و فعالیت آن بدون دریافت مجوز بازاریابی شبکه ای در کشور ایران، غیر قانونی است و فعالیت افراد در آن غیر قانونی است.
علاقمندان به حوزه بازاریابی شبکه ای باید دقت کنند که فعالیت هر شرکتی اعم از شرکت های ایرانی یا خارجی در کشور، منوط به اخذ مجوز از اتاق اصناف وزارت صنعت ، معدن و تجارت است و همچنین فعالیت همه این شرکت ها و بازاریابان می بایست بر اساس آئین نامه موضوع ماده 87 قانون نظام صنفی باشد.

 

http://www.iranhoshdar.ir/Newsb/1/18192
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی