تاريخ:بيستم آبان 1396 ساعت 09:07
کد : 18066

ایجاد مرکز داده، انتقال، توسعه و به روزرسانی سامانه ها به مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

ایجاد مرکز داده، انتقال، توسعه و به روزرسانی سامانه ها به مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

سازمان توسعه تجارت الکترونیک در راستای امنیت، ایمن بخشی و توسعه خدمات و بر اساس بند 5 ماده 3 اساسنامه خود، ایجاد مرکز داده بخش بازرگانی در محل این مرکز را در دستور کار خود قرار داد.

به گزارش ایران هشدار از روابط عمومی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، این مرکز طی روزهای اخیر، در راستای امنیت، ایمن بخشی و توسعه خدمات و بر اساس بند 5 ماده 3 اساسنامه خود، ایجاد مرکز داده بخش بازرگانی در محل این مرکز را در دستور کار خود قرار داد. پیرو اتخاذ این تصمیم مهم و با همکاری سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، مرکز داده در محل این مرکز تاسیس گردید و در ادامه این اقدام، سامانه‌ نماد اعتماد الکترونیکی و سامانه جامع تجارت به مرکز توسعه تجارت الکترونیکی منتقل گردید. از طرفی، سامانه نماد اعتماد که از مدت‌ ها پیش تحت مدیریت شرکت پیمانکار بود به لحاظ افزایش امنیت اطلاعات و تقویت بخش‌های توسعه‌ای، اکنون در داخل مرکز توسعه تجارت الکترونیکی و توسط این مرکز مدیریت، کنترل و توسعه خواهد یافت.

مع‌ الوصف به لحاظ تغییرات گسترده و بسیار مطلوب که این روزها مرکز توسعه تجارت الکترونیکی درگیر آن بود، پاره ای مشکلات در بخش سرویس دهی سامانه نماد اعتماد پیش آمد که اکنون در حال مرتفع شدن است. امروز 1200 وب سایت که نماد آن از نظر زمانی منقضی شده بود تمدید گردید و سایر نمادهایی که معلق شده بودند با رفع موانع به حالت قبل برگشتند. انتظار می رود مشکل دسترسی به کارتابل متقاضیان نیز تا پایان هفته جاری برطرف گردد. متقاضیان می توانند در صورت نیاز با شماره 85194713 یا 85194714 تماس حاصل فرمایید.
این مرکز، تمام تلاش خود را در راستای ارائه خدمات بهینه خواهد نمود و در این مدت به دلیل مشکلات حادث شده که کاملا خارج از اختیار مرکز بود از کلیه کاربران، دارندگان نماد، متقاضیان و همچنین مخاطبین نماد عذرخواهی می کند و اطمینان می دهد که نماد اعتماد الکترونیکی و سایر سرویس ها با قدرت و سرعت بیشتر نسبت به گذشته به ارائه خدمت خواهند پرداخت. 

http://www.iranhoshdar.ir/Newsb/1/18066
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی