تاريخ:بيست و پنجم مرداد 1396 ساعت 12:08
کد : 17653

کلاهبرداری میلیاردی در پوشش موسسه قرآنی و شرکت تغذیه

کلاهبرداری میلیاردی در پوشش موسسه قرآنی و شرکت تغذیه

در پی تبلیغات گسترده یک شرکت از طریق فضای مجازی، پخش بروشور و ... مبنی بر پرداخت سود 43درصد به سرمایه گذاران در زمینه ساخت و ساز، موضوع در دستور کار مأموران پلیس آگاهی استان و اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی قرار گرفت.

رئیس پلیس آگاهی قم از دستگیری یک کلاهبردار که با تاسیس یک شرکت و تبلیغات گسترده پرداخت سود 43درصد، از 800نفر بیش از 50میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود، خبر داد.

 سرهنگ "احمد کرمی"  اظهارداشت: در پی تبلیغات گسترده یک شرکت از طریق فضای مجازی، پخش بروشور و ... مبنی بر پرداخت سود 43درصد به سرمایه گذاران در زمینه ساخت و ساز، موضوع در دستور کار مأموران پلیس آگاهی استان و اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی قرار گرفت.
وی گفت: شرکت مذکور با مدیریت"م- ب"و با ظاهرسازی و استفاده نامبرده از خودروهای گران قیمت پس از جذب سرمایه، ضمن اعلام کاهش سودهای پرداختی بانکی به 15درصد و رکود حاکم بر بازار، از پرداخت این مقدار نیز امتناع و از سرمایه گذاران با وعده های واهی مهلت می گرفت.

رئیس پلیس آگاهی استان قم افزود:در ادامه با حضور کارآگاهان پلیس آگاهی و مأموران اداره نظارت بر اماکن عمومی استان و هماهنگی با مقام قضائی دو دفتر متهم در شرق و غرب استان پلمب شد.

وی گفت: طی اقدامات اطلاعاتی توسط ماموران نیروی انتظامی مشخص شد دوباره متهم در محل مسکونی خود با نصب دو تابلو مجزا موسسه قرآنی و شرکت تغذیه، اقدام به تبلیغات گسترده و ادامه فعالیت اقتصادی کرده بود که توسط پلیس دستگیر شد.

سرهنگ کرمی با اشاره به سه فقره سابقه کیفری متهم، افزود: بیش از 10 مرحله گزارش تخلفات و احتمال کلاهبرداری وی به صورت مکتوب طی چهار سال گذشته به دادستانی اعلام که به دلیل نبود شاکی خصوصی اقدام قضائی لازم صورت نگرفته بود.

رئیس پلیس آگاهی استان قم با بیان اینکه متهم از 800 نفر بیش از 50 میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود، گفت:  کلیه حساب های بانکی مسدود و املاک وی نیز توقیف و  نامبرده پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی استان تحویل و با قرار قانونی روانه زندان شد.

 

 خبر فوری

http://www.iranhoshdar.ir/Newsb/1/17653
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی