پلیس فتا و دریافت گزارشات تخلف به صورت آنلاین

پلیس فتا و دریافت گزارشات تخلف به صورت آنلاین
تاريخ:بيستم شهريور 1395 ساعت 14:24   |   کد : 5264
پلیس فتا ( پلیس فضای تبادل اطلاعات)، مرجع رسیدگی و ثبت گزارشات افراد در رابطه با مشکلات در فضای مجازی می باشد. کاربران می توانند با مراجعه به سایت پلیس فتا، مشکلات و گزارشات تخلفات خود را ثبت و پیگیری نمایند.
ایران هشدار- پلیس فتا ( پلیس فضای تبادل اطلاعات)، مرجع رسیدگی و ثبت گزارشات افراد در رابطه با مشکلات در فضای مجازی می باشد. کاربران می توانند با مراجعه به سایت پلیس فتا، مشکلات و گزارشات تخلفات خود را ثبت و پیگیری نمایند.


برای ثبت گزارش تخلف در سایت پلیس فتا ، ابتدا به قسمت پرسش های متداول و اطلاع رسانی مراجعه کنید. چنانچه پاسخ پرسش خود را نیافتید، با توجه به موضوع پیام یا گزارش خود، از طریق قسمت مربوطه، اقدام به تبت گزارش نمایید. به این طریق که ابتدا به قسمت مرکز فوریت های سایبری (کادر قرمز رنگ ابتدای صفحه سمت چپ) مراجعه و با توجه به موضوع خود، از گزینه های داخل صفحه استفاده نمایید.


در این صفحه امکان ثبت گزارش در موارد زیر وجود دارد:

1 . ثبت گزارش فروشگاه های اینترنتی بدون نماد اعتماد الکترونیکی

2 . ثبت گزارش فروشگاه اینترنتی دارای نماد اعتماد الکترونیک

3 . ثبت گزارش تخلف وب سایت های متخلف

4 . ثبت گزارش وب سایت کلیک دزد

5 . گزارش حملات و رخدادهای سایبری( ویژه ارگان ها و سازمان های دولتی)

6 . گزارش تخلف حفره های امنیتی

همچنین جهت درج گزارش و شکایت از عرضه خدمات اينترنت (ISP)، توزيع و عرضه اينترنت (ISDP)، ارائه خدمات عمومی انتقال داده‌ها از طريق خطوط تلفن كابلی (PAP)، ارائه خدمات عمومی انتقال داده از طريق ارتباطات ماهواره‌ای (SAP)، ارائه خدمات مخابراتی ارتباطات همراه بين المللی (GMPCS)، ارائه خدمات ارتباطات بی سيم مبتنی بر فناوری WiMAX، ارائه خدمات تلفن همراه و ثابت و ارتباطات داده‌ها (TCIو غيره)، راه اندازی شبكه و ارائه خدمات ارتباطات سيار (GSM)، ارائه خدمات عمومی تلفن ثابت، ارائه سرويس های پستی و دفاتر پيشخوان خدمات دولت، با کلیک بر روی لوگوی سازمان تنظیم مقررات و ورود به قسمت مورد نظر با توجه به راهنمائی‌های ارائه شده، گزارش یا شکایت خود را ثبت نمائید.
 

برای سوالات مرتبط دیگر می توانید از قسمت تماس با ما و  برای گفتگوی آنلاین، به قسمت گفتگوی بر خط مراجعه و با همکاران پلیس فتا در مرکز فوریت های سایبری مکالمه داشته باشید.
همچنین توصیه می شود برای پیگیری بهتر گزارشات حتما ایمیل یا شماره تماس خود را در گزارش تخلف ارائه دهید تا در صورت نیاز با شما تماس برقرار شود. بدیهی است به دلیل حجم انبوه گزارشات ارسالی، در صورتی که پاسخ سوال یا گزارشی در قسمت اطلاع رسانی یا پرسش های متداول وجود داشته باشد، پاسخی ارسال نمی شود.

 

Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

دسترسی ها
  info@iranhoshdar.ir

   کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت iranhoshdar.ir می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.