شرکت هرمی voda

شرکت هرمی voda
تاريخ:پنجم تير 1395 ساعت 13:58   |   کد : 4787
اخیراً گزارش هایی مبنی بر آغاز فعالیت مجدد برخی از افراد در شرکت هرمی با نام Voda به گوش می رسد؛ این موضوع ما را بر آن داشته تا اطلاع رسانی در مورد نحوه عملکرد شرکت و وضعیت آن به کاربران سایت داشته باشیم.
ایران هشدار - اخیراً گزارش هایی مبنی بر آغاز فعالیت مجدد برخی از افراد در شرکت هرمی با نام Voda به گوش می رسد؛ این موضوع ما را بر آن داشته تا اطلاع رسانی در مورد نحوه عملکرد شرکت و وضعیت آن به کاربران سایت داشته باشیم.
شرکت Voda یک دسیسه هرمی سرپوش محصولی است که با نام بازاریابی شبکه ای قانونی اقدام به جذب توزیع کنندگان از کشورهای مختلف و به دام انداختن آن ها با شستشوی مغزی کرده است.
در این شرکت همانند شرکت های بازاریابی شبکه ای قانونی اقدام به عرضه محصول می شود؛ چرا که فروش محصول بهانه ای برای پنهان کردن ماهیت واقعی شرکت و کلاهبرداری آن است. اما محصول ارائه شده شرکت، تورهای مسافرتی است که یک کالای غیر مصرفی و غیرضروری به حساب می آید. گردانندگان این طرح برای جلب رضایت افراد اقدام به رزرو جا در کشورهای مختلف و به قیمت های بسیار بالا می نمایند و در ازاء خرید محصول مبلغی کارت به کارت نمی کنند تا افراد مدرکی از آنان در دست نداشته باشند.
گردانندگان این شرکت در ایران از اعضای شرکت هرمی gold quest هستند که به دلیل بدنام شدن در پوشش Voda اقدام به فعالیت نموده اند.
در تبلیغات برای جذب در شرکت ادعا می شود که یک شرکت بین المللی است که در بیش از 75 کشور دنیا توزیع کننده دارد؛ درصورتی که در هیچ شرکت بین المللی نمی توان بدون وجود مدرک شناسایی بین المللی اقدام به بازاریابی نمود و همچنین نامی از این شرکت در بین لیست شرکت های نتورک در سرتاسر دنیا دیده نمی شود. سیستم جذب بازاریاب این شرکت تماماً همانند شرکت هرمی کوئست می باشد و تمامی ادعاهای آنان بدون مدارک مستدل است.
این شرکت تماماً یک دسیسه هرمی می باشد و فعالیت در آن غیرقانونی بوده و جرم محسوب می گردد.
 

Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 
علیرضا
 
تاريخ: بيست و ششم مرداد 1395 ساعت 16:00
 
توضيحات: خب چرا هیچ کسی جمعشون نمیکنه. من نزدیک بود همین چند روز پیش پولمو بدم بهشون. خیلی سمجن. تو پارکا هم قرار میزارن کلی کتاب چاپ داخل هم درباره این کار هم میدن ب آدم بخونه و خیلی اصرار دارن ک فقط کتاب بخون. ماشالا کارشونم بدون مزاحم دارن پیش میبرن انگار نه انگار. فقط مردم باید گول اینارو بخورن تا مسئولین ی کاری برای جمع کردن این شرکتا انجام بدن؟
qqqq

مهدیه
 
تاريخ: بيست و هفتم شهريور 1395 ساعت 17:49
 
توضيحات: باسلام وخسته نباشید از اطلاع رسانی به موقع شما درمورد شرکت هرمی ودا من جدیداٌپرزنت شده ام و مرا فالو کرده اند ولی با خواندن مطالب شما به قلابی بودن آن پی برده ام مرا نجات دادیدخدا خیرتان دهدولی پرزنت کنندگان مرا رها نمیکنندو مدام با تلفن واس ام اس ایجادمزاحمت می کنند کمکم کنید
qqqq

مهدیه
 
تاريخ: بيست و هفتم شهريور 1395 ساعت 17:52
 
توضيحات: من همسرو زندگی دارم و همسرم از این پرزنت شدن من بی خبراست ولی وقت و بی وقت با تماس تلفنی به زندگی ام لطمه می زنندو من جوابشان را نمی دهم چکارکنم ازشرشان خلاص شوم
qqqq

مرتضی
 
تاريخ: ششم مهر 1395 ساعت 23:12
 
توضيحات: سلام چرا جلوی این کار گرفته نمی شه؟
qqqq

حمیدرضا عبدالمنافی
 
تاريخ: ششم آذر 1395 ساعت 20:00
 
توضيحات: سلام چرا دولت برخورد نمیکنه با این شرکتها
qqqq

 
تاريخ: بيست و چهارم آذر 1395 ساعت 14:53
 
توضيحات: سلام خواهشا قبل اینکه خیلی هارو بدبخت کنن جلوشونو بگیرین چندتا از دوستام رفتن داخل این شرکت هرچیم بهشون میگم گوش نمیدن کاملا مغزشونو شستن
qqqq

سعید گنجی
 
تاريخ: بيست و هشتم آذر 1395 ساعت 13:13
 
توضيحات: با عرض سلام وخسته نباشید با اینکه دستگاه های نظارتی اطلاع از محل این افراد دارند چرا اقدامی برای دستگیری و اعمال قانون نمی کنند؟و چگونه می توان این افراد رو به دستگاه های نظارتی معرفی کرد چون این افراد با اطمینان از اینکه کسی بهشون کاری نداره دارن میلیونی از همه پول می گیرند
qqqq


دسترسی ها
  info@iranhoshdar.ir

   کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت iranhoshdar.ir می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.