طرح های پرریسک سرمایه گذاری

سرمایه خود را در سینکرونیوم به هدر ندهید!!

سرمایه خود را در سینکرونیوم به هدر ندهید!!
تاريخ:پنجم بهمن 1399 ساعت 13:35   |   کد : 41775
سایت سینکرونیوم بدون ارائه مجوز و با ادعای استفاده از فناوری هایی همچون اینترنت اشیاء، بلاک چین، هوش مصنوعی و غیره در حال جذب سرمایه کاربران است.

اختصاصی ایران هشدار- سایت سینکرونیوم به آدرس وب سایت https://synchronium.io/  بدون ارائه مجوز مدعی راه اندازی و مدیریت استارت آپ های گوناگون با استفاده از فناوری هایی همچون اینترنت اشیاء، بلاک چین، هوش مصنوعی و غیره است.

در این سایت با ادعای مدیریت 40 پلتفرم استارت آپی پلتفرمی با نام synchrobit معرفی شده که در آن کاربران دعوت به سرمایه گذاری به منظور خرید و فروش ارز دیجیتال می شوند. ارز مجازی ویژه ای که در وب سایت این پلتفرم ارائه می شود "اس ان بی" است که در قالب پیش فروش به کاربران ارائه و همچنین وعده داده می شود که با راه اندازی نهایی این رمزارز، کاربران می توانند به سود مناسبی دست پیدا کنند.

در بخش دیگری به منظور تشویق کاربران به سرمایه گذاری به آنها گفته شده که خریداران اس ان بی می توانند بدون پرداخت کارمزد در صرافی synchrobit.io به مبادله این ارز بپردازند و با معرفی کاربران دیگر نیز معادل 1 تا 3 درصد مبلغ سرمایه گذاری شان  پاداش دریافت کنند.

آنچه که در رابطه با سایت قابل توجه است ایرانی بودن یکی از مؤسسین و مدیران اصلی این طرح است. همچنین اطلاعات دامنه وب سایت نشان می دهد که کاربران ایرانی پس از کاربران کشورهای هند و روسیه بیشترین بازدید را از سایت پیش فروش توکن اس ان بی داشته اند.

در بررسی عملکرد این وب سایت موارد مبهم زیادی به چشم می خورد:

1- این سایت اقدام به پیش فروش ارز مجازی نموده که هنوز مراحل تأیید نهایی را سپری نکرده و در صورت عدم پذیرش از سوی مراجع قانونی نه تنها هیچ گونه سود آوری را به همراه نخواهد داشت بلکه با توجه عدم قابلیت استرداد این توکن ها منجر به از دست رفتن سرمایه افراد خواهد شد.

2- در سایت شرکت اطلاعات تماسی ذکر شده که واقعی نیست.

3- شرکت اقدام به ارائه پاداش به منظور جذب سرمایه گذار به سبک شرکت های هرمی نموده است.

موارد فوق ریسک بالای فعالیت در این پلتفرم و احتمال مالباختگی افراد را مطرح می نماید. بهتر است کاربران محترم به منظور حفظ سرمایه خود از سپرده گذاری در این طرح خودداری نمایند.

Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

دسترسی ها
  info@iranhoshdar.ir

   کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت iranhoshdar.ir می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.