طرح های پرریسک سرمایه گذاری

اینواکسپرت کلاهبرداری با سوءاستفاده از نام فناوری های نوین

اینواکسپرت کلاهبرداری با سوءاستفاده از نام فناوری های نوین
تاريخ:اول بهمن 1399 ساعت 12:00   |   کد : 41762
سایت سرمایه گذاری اینواکسپرت با ادعای فعالیت در زمینه فناوری های نوین در حال فریب کاربران است.

اختصاصی ایران هشدار- سایت سرمایه گذاری اینواکسپرت به آدرس وب سایتinvexpert.biz با ادعای فعالیت در زمینه هوش مصنوعی، اینترنتی اشیاء، روباتیک، بیوتکنولوژی، فین تک و رمزارزهادر حال جذب سرمایه کاربران است.

این سایت در طرح های درآمدزایی خود که مدت زمانی 1 تا 60 روزه را داشته مدعی پرداخت سودهای نامتعارف از 104 تا 2000 درصد شده است. سودی غیرمنطقی که با شرایط رایج اقتصادی سازگار نیست!!

در بخشی دیگر همانند شرکت های هرمی به منظور افزایش عضو پاداش زیرمجموعه گیری معادل 5 درصد تعیین کرده است.

بررسی اطلاعات دامنه وب سایت نشان می دهد سرور آن در کشور هلند قرار دارد و کاربران کشورهای بنگلادش، روسیه و پرو بیشترین بازدید از سایت داشته اند.

با آنکه کاربران ایرانی 2.4 درصد از کل بازدیدهای سایت را به خود اختصاص داده اند اما تبلیغات گسترده سایت های فارسی زبان نشان از طرح ریزی گسترده این وب سایت برای جذب کاربران ایرانی دارد.

از آنجا که عملکرد این سایت شفافیت نداشته و هویت مالکین واقعی آن نیز پنهان است و از سوی دیگری وعده پرداخت سودهای غیرمنطقی و پاداش زیرمجموعه گیری آن مشابه شرکت های کلاهبرداری جذب سرمایه است؛ ضروری است علاقه مندان به سرمایه گذاری از اعتماد به این شرکت خودداری نموده و سرمایه خود را در معرض خطر قرار ندهند.

 

Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

دسترسی ها
  info@iranhoshdar.ir

   کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت iranhoshdar.ir می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.