طرح های پرریسک سرمایه گذاری

اینوست بابا کلاهبرداری پانزی ایرانی!!

اینوست بابا کلاهبرداری پانزی ایرانی!!
تاريخ:هشتم آذر 1399 ساعت 15:37   |   کد : 41613
شرکت اینوست بابا با ادعای اولین سایت سپرده گذاری دوره ای ارزهای دیجیتال و پرداخت سود مضاربه ای در حال جذب سپرده گذار است.

اختصاصی ایران هشدار- شرکت اینوست بابا به آدرس وب سایت investbaba.com یک مجموعه کاملا ایرانی است که با ادعای اولین سایت سپرده گذاری دوره ای ارزهای دیجیتال و پرداخت سود مضاربه ای در حال جذب سپرده گذار است.

این مجموعه بر روی سایت خود طرح درآمدزایی را ارائه نموده که در آن ۶ طرح سرمایه گذاری با مدت زمان های ۳۰،۹۰ و ۱۸۰ روزه ارائه شده و مبلغ سرمایه گذاری آن از ۱ تا ۲۵۰۰ تتر است. سهم سود کاربران از حداقل ۲۵ درصد تا ۵۷ درصد می باشد.

همانند سایر طرح های پانزی در طرح این شرکت نیز به منظور تشویق عضوگیری پاداش زیرمجموعه گیری از ۱.۲۵ تا ۱.۷۵ درصد تعیین شده است.

طبق اطلاعات به دست آمده سرور این سایت در کشور فنلاند قرار دارد و با توجه به ایرانی بودن ۹۰ درصد بازدید سایت از داخل کشور بوده است.

با توجه به آنکه برخی از نشانه های طرح های پانزی همانند سود غیرمتعارف، پاداش زیرمجموعه گیری و وجود طرح های متعدد سرمایه گذاری  در این شرکت مشهود است؛ خودداری از سرمایه گذاری در این طرح پرریسک به کاربران توصیه می شود.

Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

دسترسی ها
  info@iranhoshdar.ir

   کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت iranhoshdar.ir می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.