طرح های پرریسک سرمایه گذاری

سیل چین سبکی جدید در کلاهبرداری پانزی

سیل چین سبکی جدید در کلاهبرداری پانزی
تاريخ:سوم آذر 1399 ساعت 15:07   |   کد : 41600
شرکت سرمایه گذاری سیل چین با ادعای خرده فروشی محصولات بلاک چین بر پایه ارز دیجیتال ترون در حال فریب کاربران و جذب سرمایه آنان است.

اختصاصی ایران هشدار- شرکت سرمایه گذاری سیل چین به آدرس وب سایت salechain.io با ادعای خرده فروشی محصولات بلاک چین بر پایه ارز دیجیتال ترون در حال جذب سرمایه گذار است. در سایت این شرکت ذکر شده که در حال پیش فروش توکن ارز دیجیتال به نام SCH بوده و کاربران با خرید حداقل ۵۰ توکن می توانند از مزایای این پروژه بهره مند شوند و با افزایش قیمت توکن SCH کسب سود نمایند.

در طرح درآمدزایی شرکت  عنوان شده، سیل چین دارای یک صندوق استیکینگ (staking) است که کاربران با فریز کردن توکن ها به صورت روزانه ۲۰ درصد از ترون جمع آوری شده در صندوق استیکینگ را نسبت به توکنی که فریز کرده اند در قالب سود دریافت می کنند. سود روزانه این صندوق متغییر بوده و نسبت به ترونی که روزانه در صندوق جمع می شود تعیین می گردد.

در بخش دیگری از طرح درآمدزایی به منظور تشویق عضوگیری پاداش زیرمجموعه گیری تا ۱۰ سطح و به ترتیب از ۱ تا ۲۲ درصد درنظر گرفته شده که این ویژگی سیل چین را در زمره شرکت های هرمی قرار می دهد.

در رابطه با اطلاعات شرکت نکات مبهم زیادی وجود دارد از جمله اطلاعات هویت مالکین سایت که همانند سایر شرکت های نامبرده شده در بخش کلاهبرداری های جذب سرمایه در دسترس نیست.

در بین بیشترین بازدیدها از سایت نام کاربران ایرانی در کنار کاربران کشورهای الجزایر و اکوادور به چشم می خورد و در سایت های ایرانی تبلیغات زیادی برای جذب سپرده گذار انجام شده است. با توجه به عملکرد پرابهام شرکت در زمینه عرضه توکن  SCH و عدم ارائه مجوز توسط این شرکت برای فعالیت خود، ضروری است علاقه مندان به سرمایه گذاری از سپرده گذاری در این شرکت خودداری نمایند و فریب استفاده شرکت از فناوری های نوینی همچون رمزارزها را نخورند.


 

Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

دسترسی ها
  info@iranhoshdar.ir

   کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت iranhoshdar.ir می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.