سرشاخه باند کلاهبرداری هرمی در کمیجان به دام پلیس افتاد

سرشاخه باند کلاهبرداری هرمی در کمیجان به دام پلیس افتاد
تاريخ:چهاردهم اسفند 1398 ساعت 11:05   |   کد : 40932
جانشین فرمانده انتظامی استان مرکزی از دستگیری سرشاخه اصلی یک باند کلاهبرداری عضویابی شرکت هرمی و همدستش خبر داد و گفت: این افراد یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال کلاهبرداری کرده بودند.
به گزارش ایران هشدار به نقل از خبرگزاری مهر؛ سرهنگ یوسف سپهوند، جانشین فرمانده انتظامی استان مرکزی در این باره اظهار داشت: مأموران پلیس آگاهی شهرستان کمیجان در انجام تحقیقاتی از فعالیت یک شرکت هرمی در شهرستان مطلع شدند و با هماهنگی مرجع قضائی، بررسی موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس قرار گرفت.
 
وی افزود: با پیگیری‌های انجام شده از سوی پلیس شهرستان، ۵ نفر از افرادی که از آنان تحت عنوان این شرکت هرمی کلاهبرداری شده بود، شناسایی و در تکمیل تحقیقات سرشاخه اصلی این شرکت هرمی و همدست اصلی اش شناسایی شدند.
 
این مقام انتظامی اضافه کرد: با ورود پلیس به این پرونده، همدست متهم اصلی دستگیر و مشخص شد که سرشاخه اصلی این شرکت مدتی است که از کشور خارج شده است.
 
جانشین فرماندهی انتظامی استان ادامه داد: با پیگیری‌های انجام شده از سوی پلیس، سرانجام متهم اصلی پرونده در زمان بازگشت به کشور دستگیر و تحت بازجویی پلیس قرار گرفت.
 
سپهوند خاطر نشان کرد: در مراحل تکمیل تحقیقات مشخص شد این دو نفر تحت عنوان این شرکت هرمی در حدود یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال از ۵ شهروند این شهرستان کلاهبرداری کرده اند، که در این خصوص پرونده تشکیل و برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی ارسال شد.

Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

دسترسی ها
  info@iranhoshdar.ir

   کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت iranhoshdar.ir می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.