خرید ارز دیجیتال شیوه رایج پول‌شویی از کاربران

خرید ارز دیجیتال شیوه رایج پول‌شویی از کاربران
تاريخ:يازدهم اسفند 1398 ساعت 15:54   |   کد : 40931
رئیس پلیس فتا استان کردستان از شناسایی و دستگیری کلاهبردار اینترنتی با موضوع برداشت غیرمجاز از حساب اشخاص خبر داد و گفت: متهم وجوه برداشتی از حساب کاربران را صرف خرید وفروش ارز دیجیتال می کرد.
به گزارش ایران هشدار به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس فتا؛ سرهنگ مهدی دانش پور، رئیس پلیس فتا استان کردستان در خصوص این خبر اظهار داشت: در پی شکایت یکی از شهروندان، پرونده‌ای در خصوص برداشت غیرمجاز از حساب افراد تشکیل شد و رسیدگی به این موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.
 
سرهنگ دانش پور ادامه داد: با بررسی های صورت گرفته، در این پرونده مالباخته با دریافت پیامکی متوجه برداشت غیرمجاز از حساب خود شد و جهت پیگیری موضوع به پلیس فتا مراجعه کرد که در تحقیقات کارآگاهان پلیس فتا و گردش وجه برداشت‌شده در چندین حساب واسط، درنهایت متهم اصلی شناسایی که پس از برسی مشخص شد وی با وجـوه سرقتی اقدام به خریدوفروش ارز دیجیتال کرده است.
 
این مقام انتظامی توصیه کرد: مردم باید هوشیار باشند و وارد هر لینک و درگاه بانکی نشوند، فریب تبلیغات جذاب و تخفیف‌های ویژه در فضای مجازی را نخورند چراکه با ورود به یک درگاه جعلی امکان سرقت اطلاعات بانکی و سوءاستفاده‌های بعدی حتمی است، برداشت و خرید اینترنتی از موجودی حساب ما از عواقب این‌گونه سهل‌انگاری‌هاست.
 

Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

دسترسی ها
  info@iranhoshdar.ir

   کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت iranhoshdar.ir می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.