دعوت کلاهبرداران هرمی به سرمایه گذاری بر روی ارزهای دیجیتال!!

دعوت کلاهبرداران هرمی به سرمایه گذاری بر روی ارزهای دیجیتال!!
تاريخ:دهم اسفند 1398 ساعت 16:30   |   کد : 40923
کلاه برداران هرمی در شبکه های اجتماعی در حال دعوت به سرمایه گذاری در رمزارزی موسوم به کینگ مانی و کیف پول آن یوتی بایت هستند.
اختصاصی ایران هشدار- در سال‌های اخیر کلاه‌برداران هرمی در شکل جدیدی سعی در فریب مردم داشته‌اند. این کلاه‌برداران به دلیل حساسیت و برخوردهای نهادهای امنیتی با آن‌ها هر بار با شگرد متفاوتی سعی در ایجاد پوششی مشروع و قانونی برای فعالیت‌های خود دارند. اخیراً در شبکه‌های اجتماعی زمزمه‌هایی از یک سرمایه‌گذاری در یک رمزارز موسوم به «کینگ‌مانی » و کیف‌پول آن «یوتی‌بایت » به گوش می‌رسد. این شرکت بازاریابی به طور غیر مستقیم به تمام کاربران و زیرمجموعه‌های خود پیشنهاد سرمایه‌گذاری روی رمزارز کینگ مانی را از طریق صرافی و کیف پول یوتی‌بایت می‌دهد.
مشابهت موارد مرتبط با کینگ مانی با رمزراز فوین باعث بروز تردید در مورد اصالت این رمزارز شده است. رمزارز فوین‌کوین در سال‌های گذشته به سبب قیمت ساختگی باعث از دست رفتن دارایی افراد بسیاری در ایران و سایر کشورها شد. در آن زمان هم کلاه‌بردارها ماه‌ها با خرید و فروش آن، قیمت را ساختگی به 3000 دلار رساندند. اما به یک باره، قیمت به زیر 10 دلار رسید و کلاه‌بردارها برای همیشه ناپدید شدند. نکته مهم آن است ارز فوین‌کوین در بسیاری از صرافی‌های مهم جهان مانند Hot Bit نیز فهرست شده و مورد معامله قرار می‌گرفت.
احتمال دارد تا یک سال دیگر رمزارز کینگ‌مانی همانند فوین‌کوین و بیت‌کانکت به فعالیت خود ادامه دهد و سرمایه افراد مختلف را جذب کرده و سود قابل توجهی هم از طریق جذب سرمایه افراد جدید به دست‌آورد، اما بالاخره پروژه کلاه‌برداری تکمیل خواهد شد و ارزهای بی ارزش KIM در دست سرمایه‌گذاران خواهد ماند و در عوض سرمایه سرمایه‌گذاران در جیب کلاه‌برداران خواهد بود.
 

Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

دسترسی ها
  info@iranhoshdar.ir

   کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت iranhoshdar.ir می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.