دستگیری اعضای یک شرکت هرمی در چالوس

دستگیری اعضای یک شرکت هرمی در چالوس
تاريخ:سی ام بهمن 1398 ساعت 10:40   |   کد : 40906
فرمانده انتظامی شهرستان چالوس از دستگیری ۱۱ نفر از اعضای یک شرکت هرمی در این شهرستان خبر داد.
به گزارش ایران هشدار به نقل از خبرگزاری صداوسیمای مرکز مازندران؛ سرهنگ ذات الله رضوانی، فرمانده انتظامی چالوس گفت: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت و عضو گیری یک شرکت هرمی در شهرستان چالوس، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.
او افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی، اعضای این شرکت هرمی که با وعده پرداخت سود‌های کلان، سوژه‌های مورد نظر را انتخاب و از آنان کلاهبرداری می‌کردند، شناسایی شدند.
فرمانده انتظامی چالوس گفت: پس از هماهنگی‌های قضائی کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس آگاهی با تشکیل تیم‌های عملیاتی ۱۱ نفر از سرشاخه‌های اصلی این شرکت هرمی را که در ویلایی استیجاری سکونت داشتند، دستگیر کردند.
سرهنگ رضوانی با اشاره به این که متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند، گفت: شیادان فعال در شرکت‌های هرمی با استفاده از شیوه‌های روان‌شناسی، افراد را به عضو شدن در زیرگروه‌های خود ترغیب می‌کنند.
فرمانده انتظامی چالوس با اشاره به این که وعده سرمایه‌گذاری با دریافت سود بالا، مهمترین شگرد فعالان این نوع شرکت‌هاست، از مردم خواست از عضویت و سرمایه گذاری در موسسات و شرکت‌هایی که متولیان آن ادعای درآمدی غیرعادی به ویژه پرداخت سود بالا در مدت زمان کوتاهی را دارند، خودداری کرده و در صورت شناسایی افرادی که در این زمینه فعالیت می‌کنند مراتب را به پلیس اطلاع دهند.

Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

دسترسی ها
  info@iranhoshdar.ir

   کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت iranhoshdar.ir می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.