Telegram Sapp Instagram Aparat tvhoshdar

کلاهبرداری از کسبه با ارسال پیام جعلی پرداخت پول

کلاهبرداری از کسبه با ارسال پیام جعلی پرداخت پول
تاريخ:نوزدهم تير 1398 ساعت 11:39   |   کد : 30393
مرد شیاد که با ارسال پیام جعلی پرداخت پول، از مغازه دار ها و سوپرمارکت های کرج و فردیس سرقت می کرد، دستگیر شد.
به گزارش ایران هشدار، این پرونده پس از طرح شکایت کسبه فروشگاه‌ها و سوپرمارکت‌های این شهرستان‌ها، در دستور کار کارآگاهان پایگاه یکم پلیس آگاهی استان البرز قرار گرفت.
 
براساس اظهارات مالباختگان، متهم همراه یک زن وارد مغازه شده و پس از خرید کالا و دریافت شماره کارت بانکی فروشنده اقدام به پرداخت پول از طریق موبایل بانک می‌کرد. او پس از وارد کردن اطلاعات در نرم افزار و نمایش مشخصات صاحب کارت اقدام به گرفتن عکس از صفحه کرده و ادامه عملیات انتقال وجه را متوقف و با نشان دادن تصویر تراکنش به فروشنده وانمود می‌کرد که پول را به حساب وی واریز کرده است سپس محل را ترک می‌کرد.
 
سرهنگ محمد نادربیگی، رئیس پلیس آگاهی استان البرز گفت: با تشکیل پرونده این سرقت و کلاهبرداری، متهم با تحقیقات گسترده پلیس ردگیری و در حالی که قصد خرید از یکی از فروشگاه‌های کرج را داشت، دستگیر شد.
 
وی در بازجویی‌ها به ۱۰ مورد کلاهبرداری با این شیوه اعتراف کرد. بازپرس شعبه ۱۹ دادسرای ناحیه ۳ کرج از شهروندانی که به این شیوه مورد سرقت قرار گرفته‌اند خواست برای پیگیری شکایت خود به پایگاه یکم پلیس آگاهی استان البرز واقع در کرج - ۴۵ متری کاج - بلوار ولیعصر (عج) - جنب کلانتری ۳۰ اسلام آباد مراجعه کنند.
 
باشگاه خبرنگاران جوان

Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

دسترسی ها
  info@iranhoshdar.ir

   کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت iranhoshdar.ir می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.