Telegram Sapp Instagram Aparat tvhoshdar

پرداخت ۶ هزار میلیارد تسهیلات برای استارت آپ‌ها

پرداخت ۶ هزار میلیارد تسهیلات برای استارت آپ‌ها
تاريخ:ششم بهمن 1397 ساعت 10:23   |   کد : 30017
جلساتی خوبی با رئیس کل بانک مرکزی داشتیم و تلاش می کنیم حوزه کسب و کارهای نوین یا استارت آپ ها را رونق بدهیم و خدمات مالی را در آینده نه چندان دور در بستر بلاک چین قرار دهیم و مردم در همه نقاط کشور انواع خدمات مالی را دریافت کنند و ضرورتی برای مراجعه حضوری مردم به بانک ها نباشد.

به گزارش ایران هشدار - راه اندازی فین تک‌ها در حوزه کسب و کار‌های نوین اینترنتی-مالی، تحول در نظام نظارتی و مالی را ایجاد کرده است.

 معاون توسعه مدیریت و جذب سرمایه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: در 2 سال گذشته راه اندازی فین تک ها را در حوزه کسب و کارهای نوین اینترنتی مالی داشتیم و تحول در نظام نظارتی و مالی در حال ایجاد است.

وی درباره حمایت بانکی و مالی از صاحبان کسب و کارهای نوین یا استارت آپ ها با بیان اینکه در چند سال گذشته تعامل خوبی را با نظام بانکی داشتیم، افزود: ​این تعامل هر سال افزایش یافته است .
علیرضا دلیری ادامه داد : نظام بانکی در گذشته کسب و کارهای نوین را حوزه خطرپذیر می دانست و از آن حمایت نمی کرد اما در 2 تا 3 سال گذشته هماهنگی خوبی را ایجاد کرد.
دلیری با بیان اینکه در 2 سال گذشته بیش از 25 تا 30 فین تک در حوزه مالی داشتیم، گفت : این خدمت موجب می شود مردم، سریع تر به جابجایی مالی دسترسی داشته باشند.
وی اضافه کرد : رشد استفاده از استارت آپ های مالی ،​ رشد چند برابری است و امسال در مقایسه با پارسال بیش از 2 برابر شده است.
معاون توسعه مدیریت و جذب سرمایه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت : جلساتی خوبی با رئیس کل بانک مرکزی داشتیم و تلاش می کنیم حوزه کسب و کارهای نوین یا استارت آپ ها را رونق بدهیم و خدمات مالی را در آینده نه چندان دور در بستر بلاک چین قرار دهیم و مردم در همه نقاط کشور انواع خدمات مالی را دریافت کنند و ضرورتی برای مراجعه حضوری مردم به بانک ها نباشد.
دلیری افزود:​ امیدواریم با استارت آپ های نوین در سیستم سنتی بانک ها تحول ایجاد کنیم.

خبرگزاری صدا و سیما

 

 

 

 

 

Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

دسترسی ها
  info@iranhoshdar.ir

   کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت iranhoshdar.ir می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.