اهم عناوین مطرح شده در پنجاه و یکمین جلسه کمیته نظارت بر کسب و کارهای اینترنتی

 اهم عناوین مطرح شده در پنجاه و یکمین جلسه کمیته نظارت بر کسب و کارهای اینترنتی
تاريخ:سيزدهم آبان 1397 ساعت 09:14   |   کد : 29868
مقرر گردید زیرساخت‌های لازم جهت استفاده از امضاء دیجیتال از سوی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی مورد بررسی قرار گرفته و موانع موجود جهت توسعه گواهی الکترونیکی رفع گردد. 

به گزارش ایران هشدار - پنجاه و یکمین جلسه کمیته نظارت بر کسب و کارهای اینترنتی با حضور ریاست محترم مرکز توسعه تجارت الکترونیکی جناب آقای دکتر رهبری و اعضاء محترم کمیته در تاریخ 97/08/07 در محل این مرکز برگزار گردید. در این جلسه طرح به کارگیری امضای الکترونیکی در کسب و کارهای اینترنتی ارائه و موانع موجود از سوی حاضرین در جلسه مطرح و مقرر گردید، همچنین مقرر گردید زیرساخت‌های لازم جهت استفاده از امضاء دیجیتال از سوی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی مورد بررسی قرار گرفته و موانع موجود جهت توسعه گواهی الکترونیکی رفع گردد.

همچنین از دیگر موضوعات مطرح شده در جلسه مذکور عدم دسترسی به آمار دقیق شکایات کسب و کارهای اینترنتی به دلیل تعدد مراجع رسیدگی کننده به شکایات مطرح شد در این خصوص مقرر شد از بخش‌های مختلف رسیدگی به شکایات آمار گرفته شده و بر اساس نتایج آن مدل کلان ثبت و بررسی شکایات طراحی گردد و در نهایت ایجاد درگاه واحد رسیدگی به شکایات توسط جناب آقای دکتر رهبری ریاست محترم مرکز پیشنهاد گردید. شایان ذکر است در جلسه مذکور طراحی وضع مطلوب نظارت بر کسب و کارهای اینترنتی در دستور کار مرکز توسعه تجارت الکترونیکی با همکاری اعضاء محترم کمیته نظارت بر کسب وکارهای اینترنتی قرار گرفت.

               

 

               

 

Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

دسترسی ها
  info@iranhoshdar.ir

   کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت iranhoshdar.ir می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.