ورد واید انرژی و جذب سرمایه به صورت هرمی

ورد واید انرژی و جذب سرمایه به صورت هرمی
تاريخ:بيست و سوم بهمن 1396 ساعت 11:31   |   کد : 28657
این شرکت ها با فریب و تقلب، از نام شرکت های مطرح خارجی استفاده و اقدام به جذب سرمایه از طریق فروش سهام شرکت های خارجی می نمایند که البته هم نام شرکت را به دروغ به یدک می کشند و هم اینکه در پشت پرده فعالیت این شرکت ها، هیچ سرمایه گذاری و فعالیت اقتصادی وجود ندارد 

اختصاصی ایران هشدار - یکی از شیوه های جذب افراد در شرکت های هرمی، شیوه جذب سرمایه است. این شرکت ها با فریب و تقلب، از نام شرکت های مطرح خارجی استفاده و اقدام به جذب سرمایه از طریق فروش سهام شرکت های خارجی می نمایند که البته هم نام شرکت را به دروغ به یدک می کشند و هم اینکه در پشت پرده فعالیت این شرکت ها، هیچ سرمایه گذاری و فعالیت اقتصادی وجود ندارد و کار صرفا در فریب و کلاهبرداری خلاصه می شود.
مدتی است شرکتی به نام ورد واید انرژی (world wide energy) با ادعای سرمایه گذاری در راستای ارتقا و پیشرفت انرژی سبز و سوخت های زیستی و غیر فسیلی، اقدام به جذب سرمایه می نماید و با تقلب و نیرنگ، خود را شرکتی قانونی در خرید و فروش سهام در بورس معرفی می کند.
شرکت ادعا می کند که در معاملات فارکس و cfd فعالیت داشته و به سرمایه گذاری در این حوزه می پردازد. این شرکت در واقع در ادامه فعالیت شرکت های هرمی چون unifounds و adrows به فعالیت می پردازد و پس از اینکه این شرکت ها به دلیل کلاهبرداری از قشر بسیار زیادی از مردم، با عدم رغبت و گرایش به آنها کنار رفتند، ظهور پیدا کرد و در واقع می توان گفت ورد واید انرژی همان شرکت های هرمی قبلی با نامی جدید است که به دنبال کلاهبرداری از افراد نا آگاه می باشد.
قرارداد این شرکت با سرمایه گذاران 24 ماهه است و شرکت ادعا می کند سود اشخاص را به صورت روزانه محاسبه می نماید و در صفحه شخصی آنها نشان می دهد و برای هر 1000 دلار سرمایه گذاری، روزانه سه تا 4 دلار سود در نظر می گیرد. علاوه بر این شرکت با این وعده که با معرفی دو نفر عضو جدید و به ازای هر نفر 10 هزار دلار سرمایه گذاری، در هر شاخه زیر مجموعه، 1000 دلار پورسانت پرداخت می کند، به فریب افراد برای بدست آوردن سرمایه آنها می پردازد. 

                         

در سیستم این شرکت خرید سهام از طریق بیت کوین انجام می شود و تمام مبادلات از طریق این ارز مجازی صورت می گیرد. اما نکته حائز اهمیت اینکه شرکت ورد واید انرژی حتی نام دامنه خود را نیز به تقلب از شرکتی قانونی در آمریکا به آدرس worldwideenergy.com به سرقت برده و با تغییری جزئی در آن، نام دامنه خود را با آدرس تقلبی world wide.energy انتخاب کرده و از این طریق می خواهد خود را معتبر و قانونی جلوه دهد.
پلتفرم های wwe
در پلتفرم های طراحی شده در این شرکت، سه پلن برنزی، نقره ای، طلایی، پلاتینیو و VIP در نظر گرفته شده که ادعا می شود در هر یک از این طرح ها، پس از مدت زمان تعیین شده، که بین 24 تا 36 ماه است، بین 200 تا 650 درصد سود پرداخت می شود اما واضح است که در پس این سرمایه گذاری، فقط فریب و خسران و زیان برای سرمایه گذار وجود دارد و تحت هیچ شرایطی چنین سودهای نجومی پرداخت نخواهد شد و این شرکت نیز مانند یونی فاندز و ادروز پس از مدتی منحل و در قالب نامی جدید، به فریب افراد جدیدی می پردازد.

Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای