Telegram Sapp Instagram Aparat tvhoshdar
این روزها که رقابت بین کسب و کارهای اینترنتی برای بدست آوردن گوی سبقت از یکدیگر شدت گرفته است، همه کسب و کارها بدنبال موفقیت در در این حرفه هستند، غافل از اینکه ساده ترین عامل موفقیت را نادیده می گیرند و برای آن برنامه ریزی نمی کنند.

اتحادیه کسب و کار فضای مجازی یا اینترنتی بر خلاف نظر برخی دوستان که درباره قانونی بودن آن نظراتی دارند، به شکلی کاملا قانونی و در راستای اجرای قانون، تشکیل شد.
 مهمترین بخش کسب و کارهای اینترنتی را می‌توان خرید و فروش کالا و خدمات دانست که توسط سایت‌ها و اپلیکیشن‌های مختلف قابل دسترسی است.

رضا الفت نسب، راه حل جلوگیری از کلاهبرداری کسب و کارهای اینترنتی را رصد تراکنش ها برای اعلام تراکنش های مشکوک به منظور پیگیری های بیشتر اعلام کرد.

فضای مجازی پر شده از سایت هایی که با دریافت مبالغ قابل توجهی پول وعده زندگی رویایی را در آنسوی مرزها می دهند، اما ادعای فوق چیزی جز کلاهبرداری نیست.
این روزها که رقابت بین کسب و کارهای اینترنتی برای بدست آوردن گوی سبقت از یکدیگر شدت گرفته است، همه کسب و کارها بدنبال موفقیت در در این حرفه هستند، غافل از اینکه ساده ترین عامل موفقیت را نادیده می گیرند و برای آن برنامه ریزی نمی کنند.

 استاندارد داده جهانی بین دهه‌های 70 تا 90 میلادی ایجاد شد و سیستم‌های EDI در بین مشتریان خصوصی با توسعه‌ی اینترنت عمومی و کاهش هزینه‌ی این سیستم‌ها به صورت تدریجی گسترش یافت.

کمیته ارتباطات کمیسیون صنایع و معادن مجلس بعد از اتفاق سکه ثامن به‌دنبال بررسی وضعیت قانونی و اجرای اینماد است. به عبارتی به‌دنبال چرایی این نوع اتفاق‌ها هستیم و می‌خواهیم فرآیند ارائه این نماد را بررسی کنیم.

رگ تک ها، فین تک هایی هستند که دارای پتانسیل بسیار بالایی برای فراهم آوردن راه حل های بهتر انطباق، افزایش بهره وری و سودآوری در یک محیط مالی و اقتصاد کلان متزلزل هستند.

کسب و کار های فعال در حوزه طلا که در فضای مجازی نیز فعالیت دارند، طبق قانون می بایست از اتحادیه کشوری کسب و کار های مجازی مجوز دریافت کنند.

 یکی از مهم‌ترین عواملی که طی سال های اخیر مانع از نقش‌آفرینی واقعی استارت‌آپ‌ها و استفاده از ظرفیت آنها در کشور شده ، وجود تحریم و همچنین محدودیت‌هایی است که در پی آن برای کسب‌وکارهای اینترنتی ایجاد شده است.

برنامه های اندرویدی رایگان موجود در فروشگاه Google Play به حریم خصوصی کودکان، بدون رضایت والدین آنها دسترسی پیدا می کنند.
یکی از مهمترین عوامل موفقیت یک کسب و کار حفظ امنیت اطلاعات و کاهش ریسک های امنیتی است. سامانه کلاه سفید بستری فراهم می آورد تا با حداقل هزینه، آسیب پذیری های سامانه ها، کشف و برطرف شود.

فرقی نمی کند در کجا بخواهید استارت آپ جدید راه اندازی کنید زیرا در هر حال کار بزرگ و پر ریسکی را در پیش رو دارید. با تجارب یکی از اعضای forbs در مورد بزرگترین اشتباهات استارت آپ ها آشنا شوید.
می گوید 48 درصد از کسب و کارهای اینترنتی درآمد سالانه بیش از 5 درصد است که همین امر میزان اعتماد بالای سهامداران را افزایش می دهد.

 امروزه کار و فعالیت شکل تازه‌ای به خود گرفته و به سوی خودکارفرمایی و خوداشتغالی در حرکت است. کارآفرینان توانسته‌اند نقش کلیدی در روند توسعه و پیشرفت اقتصادی در کشور ایفا وکسب و کار جدیدی را راه اندازی کنند.

علی رهبری در توضیح این موضوع اعلام کرد که در نماد اعتماد الکترونیکی یکسری نقاط قوت و یکسری نقاط ضعف وجود دارد که سعی شده با همفکری با کارشناسان این حوزه، نقاط ضعف از بین برود و نقاط قوت تقویت شود.

نوسان شدید در ارزش، نبود هیچ گونه امنیت و کلاه برداری های تمام نشدنی، بازار ارز دیجیتال را برای تازه کارها بسیار خطرناک کرده و این موضوع مستلزم دقت و کسب دانش بیشتر، پیش از هرگونه تصمیم به سرمایه گذاری در این زمینه است.
قانون گذاران مالی در نهاد نظارتی بازار مالی سوئیس به منظور حمایت از شرکت های فناوری مالی کوچک مقررات ضد پولشویی را کاهش می دهند.
صاحبان مشاغل مکلفند در مدت چهار ماه از تاریخ شروع فعالیت، مراتب را به طور کتبی به اداره امور مالیاتی محل شغل خود اعلام و نسبت به تشکیل پرونده اقدام نمایند.

به هر شرکتی که از طریق فضای مجازی مدعی قانونی بودن فعالیت خود با عنوان بازاریابی هستند، اعتماد نکنند بلکه حتماً از طریق سایت های ایران هشدار و سایت مرکز اصناف و امور بازرگانان وزارت صنعت، معدن و تجارت از قانونی بودن آن اطلاع حاصل نمایند.
اتحادیه کسب و کارهای اینترنتی کشور هم اکنون دارای 700عضو است که براساس ماده 78 قانون نظام صنفی کشور فعالیت می کند و تمام کسب و کارهای اینترنتی که فعالیت صنفی دارند باید مجوز فعالیت از این اتحادیه دریافت کنند.

دسترسی ها
  info@iranhoshdar.ir

   کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت iranhoshdar.ir می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.