تاريخ:سی ام بهمن 1401 ساعت 15:34
کد : 42470

پایان کلاهبرداری با نام صبا فاندز

پایان کلاهبرداری با نام صبا فاندز

اختصاصی ایران هشدار- به اطلاع کاربران سایت ایران هشدار می رساند سرشاخه اصلی شرکت پانزی صبا فاندز که با تبلیغات گسترده در فضای مجازی اقدام به جذب سرمایه کاربران نموده بود،  دستگیر و فعالیت سایت شرکت به دستور مقام قضایی متوقف گردید.

صبا فاندز با ادعای آنکه یک شرکت معتبر سرمایه گذاری ثبت شده در کشور انگلستان است اقدام به جذب سرمایه کاربران با وعده پرداخت سودهای نامتعارف نمود. این ادعا درحالی مطرح شد که هویت مالکین سایت و فعالیت های حقیقی و مجازی آن شفاف نبود و در هاله ای از ابهام قرار داشت.
 این شرکت زمینه فعالیت خود را سرمایه گذاری در زمینه ارزهای دیجیتال معرفی و به منظور جذب سرمایه گذار چندین طرح سرمایه گذاری را ارائه نمود. این طرح ها به گونه ای طراحی شده بودند که برای افراد در سطوح متفاوت درآمدی جذابیت ایجاد نماید. حداقل مبلغ سرمایه گذاری 100 دلار و حداقل میزان سود پرداختی 25 دلار در ماه تعیین شده بود. این میزان در طرح ها با مقادیر بالاتر سرمایه گذاری  بیشتر بوده است. تعیین پاداش 30 درصدی عضوگیری از اقدامات دیگر شرکت در درآمدزایی و افزایش افراد جذب شده بود.
 
متاسفانه برخی از هموطنان تحت تاثیر تبلیغات فریبنده اقدام به سرمایه گذاری در این شرکت نموده اند که بر طبق اعلام مقامات قضایی پس از انجام اقدامات فنی و حسابرسی شرکت، نحوه تسویه مطالبات آنها اطلاع رسانی خواهد شد.

 


 

http://www.iranhoshdar.ir/Newsb/1/42470
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی