تاريخ:ششم آذر 1401 ساعت 10:05
کد : 42383

سرمایه گذاری در وریتی اینوست امن یا خطرناک

سرمایه گذاری در وریتی اینوست امن یا خطرناک
اختصاصی ایران هشدار- سایت سرمایه گذاری وریتی اینوست به آدرس verityinvest.net با ادعای سرمایه گذاری در زمینه ارزهای دیجیتال و خرید و فروش رمزارزها در حال جذب سرمایه کاربران است. این وب سایت با تبلیغات گسترده در فضای مجازی به منظور جذب سرمایه ادعاهایی را مطرح کرده که غیرمعقول بوده و به نظر تنها به منظور اخذ وجوه بیشتر و مخاطبان وسیع تر ارائه شده است؛ چراکه طبق شرایط حاکم بر بازارهای سرمایه چنین ادعاهایی ممکن نیست.

اما کدام ادعاهای وب سایت نامعقول و غیر منطقی است؟

وریتی اینوست در طرح درآمدزایی خود چند مدل را ارائه کرده که مبلغ سرمایه گذاری در آن از 10 دلار تا 5000 دلار متغیر بوده و در مدت 1 الی 90 روز مدعی پرداخت سود 140 تا 11000 درصدی با توجه به مبلغ سرمایه گذاری شده است.  فعالان بازار سرمایه به خوبی می دانند که در شرایط متغیر و غیرقابل پیش بینی بازارهای مالی به ویژه رمزارزها ادعای پرداخت چنین سود ثابتی بیشتر جنبه اغواگری داشته و عملاً ممکن نیست.

در بخش دیگری از طرح درآمدزایی وب سایت، پاداش هایی در نظر گرفته شده تا افراد را ترغیب به عضوگیری و جذب سرمایه بیشتر نماید. از جمله این پاداش ها پرداخت  پورسانت زیرمجموعه گیری تا 10 درصد بدون محدودیت سطوح و دیگری اهدای جوایزی نظیر تلفن همراه، آی پد و مک بوک یا معادل دلاری آنها است.

این شیوه جذب نشان از تمرکز شرکت بر عضوگیری به عنوان شیوه اصلی افزایش درآمد دارد که با توجه به عدم ارائه مستندات از انجام فعالیت های مولد اقتصادی موضوع پانزی بودن طرح شرکت را قوت می بخشد.

مجموع عملکرد وب سایت در عدم ارائه مجوزهای قانونی جهت فعالیت و جذب سرمایه، عدم ارائه مستندات از فعالیت های مولد اقتصادی، عدم شفافیت در منابع پرداخت سودهای غیرمعقول ادعایی، فقدان شفافیت در خصوص شرکت و مالکان آن و همچنین ترغیب و تطمیع افراد به جذب سرمایه با اهدای جوایز و پورسانت شبکه سازی پرخطر بودن مشارکت و سرمایه گذاری کاربران در این وب سایت را مطرح می سازد.


 

http://www.iranhoshdar.ir/Newsb/1/42383
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی